Hrnek - slon

Průměr: 6cm

Výška: 5,5m

Objem: 0,16 litru

175 Kč
Skladem (1 ks)

Smaltovaný hrnek se slonem. Naše nádobí je navrženo speciálně pro to aby se používalo! Hrnečky nejen, že mají krásně sýté barvy, ale navíc jsou vyrobeny z oddolného materiálu.

Smaltovaný hrníček je skvělý společník na dobružné cesty do hor i na vodu, pod stan i na tábor. Je to výborný doplněk do vašeho domova třeba na horkou čokoládu nebo ránní čaj, ale i originalní dárek, který potěší vaši rodinu, kamarády, kolegy z práce nebo udělá radost k Vánocům nebo i jiné speciální události. V našem sortimentu máme i další smaltované výrobky, z kterých je možné sestavit praktickou a efektní sadu nádobí.

Smalt: Naše smaltované hrnky jsou z kvalitní posmaltované oceli. Jsou oddolné a jednuduše se čistí. Lze je používat každý den, nebo si je vystavit jako dekoraci. Naše hrnečky máme v několika bárvách. Motivy jsou unikátní, a od založení před 20 leti až po teď je navrhuje naše zakladatelka, Markéta. Hrnečky můžete použít kdykoliv a kdekoliv - kuchyni dodají barvu, v přírodě se vám neztratí, a na pikniku nerozbijou. A navíc je to báječná alternativa k plastovým kalíškům (idealní také pro Montessori a lesní školy a školky) Než je hrneček hotový tak projde rukama několika lidem, smalt je zajímává technika, co používá skleněný prášek a pálí ho na 800°C, což znamená, že každý hrneček je trošičku jiný, a můžou na něm být malé nedokonalosti (občas černá tečka, nebo hrbolek, ale my si myslíme, že to ke smaltu patří!).

Co hrneček snese? Plynový hořák, indukci, elektrickou i sklo-keramickou desku, troubu, oheň a dokonce i myčku. Pozor, nedavajte jej do mikrovlnky (je totiž z posmaltované oceli). Hrnečky vodí teplo rovnoměrně, jednoduše se vnich dát vařit i ohřívat.

 

Za života Smaltum:

FB: http://faceboo.com/smaltumofficial

IG: https://www.instagram.com/smaltum_official/

Máte zájem prodávat naše produkty? Napište na info@smaltum.cz a my vám dáme víc informací.

Hrnečky na objednávku? Pro různé galerie, muzea, restaurace, rodinná a vzdělávací centra, ZOO, školy a školky jsem vytvořily hrnečky na zakázku. Jestli o to máte zájem, tak nám napište na info@smaltum.cz nebo se koukněte na naší kratkou prezentaci o tom jak to vlastně funguje: TADY

 

Kategorie: Hrnečky
Barva / colour: žlutá / yellow
Vzor / design: slon / elephant

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: