Smaltovaný cedník světle zelený motiv slon

350 Kč
Skladem (2 ks)

Horní průměr: 24cm

Výška: 12cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Smaltovaný cedník. Naše smaltované nádobí je navrženo speciálně pro to aby se používalo! Cedníky nejen, že mají krásně sýté barvy, ale navíc jsou vyrobeny z oddolného materiálu.

Cedník je výborný doplněk do vašeho domova, ale i jako originalní dárek, který potěší vaši rodinu, kamarády, kolegy z práce nebo udělá radost k Vánocům nebo i jiné speciální události. V našem sortimentu máme i další smaltované výrobky, z kterých je možné sestavit praktickou a elegantní sadu nádobí.

Smalt: Naše smaltované nálevky jsou z kvalitní posmaltované oceli. Jsou oddolné a jednuduše se čistí. Lze je používat každý den, nebo si je vystavit jako dekoraci. Nálevky máme v několika bárvách. Motivy jsou unikátní, a od založení před 20 leti až po teď je navrhuje naše zakladatelka, Markéta. Nálevky můžete použít kdykoliv a kdekoliv - kuchyni dodají barvu, v přírodě se vám neztratí, a na pikniku nerozbijou. Než je nálevka hotová tak projde rukama několika lidem, smalt je zajímává technika, co používá skleněný prášek a pálí ho na 800°C, což znamená, že každý hrneček je trošičku jiný, a můžou na něm být malé nedokonalosti (občas černá tečka, nebo hrbolek, ale my si myslíme, že to ke smaltu patří!).

Co cedník snese? Cedník se dá používat při každodením vaření. Ale pozor, nedavajte jej do mikrovlnky (je totiž z posmaltované oceli). .

 

Za života Smaltum:

FB: http://faceboo.com/smaltumofficial

IG: https://www.instagram.com/smaltum_official/

Máte zájem prodávat naše produkty? Napište na info@smaltum.cz a my vám dáme víc informací.

Hrnečky na objednávku? Pro různé galerie, muzea, restaurace, rodinná a vzdělávací centra, ZOO, školy a školky jsem vytvořily hrnečky na zakázku. Jestli o to máte zájem, tak nám napište na info@smaltum.cz nebo se koukněte na naší kratkou prezentaci o tom jak to vlastně funguje: TADY

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Smaltované nádobí
Barva: Zelená
Vzor / design: Slon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: