Talíř - žlutý - kočka s pruhama

Průměr 20cm

Ideální na doma nebo na piknik! 

175 Kč
Skladem (3 ks)

Smaltované talíře. Talíř je vyrobený z odolného smaltu. Ideální na doma nebo na piknik!

Naše nádobí je navrženo speciálně pro to aby se používalo! Talíře nejen, že mají krásně syté barvy, ale navíc jsou vyrobeny z oddolného materiál. Smatovaná talíže jsou výborný doplněk do vašeho domova, ale i originalní dárek pro vaši rodinu, kamarády, nebo kolegy z práce. Jisto jistě potěší ať už bydlíte na venkově, nebo v centru města. V našem sortimentu máme i další smaltované výrobky, z kterých je možné sestavit praktickou a efektní sadu nádobí.

Vysoce kvalitní materiál: Talíže jsou vyrobeny z oceli a potažené silnou a zářivou smaltovanou barvou. Jsou oddolné a jednuduše se čistí. Lze je používat každý den, nebo si je vystavit jako dekoraci. Talíře máme v několika bárvách. Motivy jsou unikátní, a od založení před 20 leti až po teď je kreslí naše zakladatelka, Markéta. Než je talíř hotový tak projde rukama několika lidem, smalt je zajímává technika, co používá skleněný prášek a pálí ho na 800C, což znamená, že každá konvice je trošičku jina, a můžou na ní být malé nedokonalosti (občas černá tečka, nebo hrbolel, ale my si myslíme, že to ke smaltu patří!

Co talíř snese? Plynový hořák, indukci, elektrickou i sklo-keramickou desku, oheň a dokonce i myčku. Pozor, nedavajte jej do mikrovlnky (je totiž z posmaltované oceli). Je to báječná alternativa k keramickým konvicím (idealní také pro Montessori a lesní školy a školky)

 

Ze života Smaltum

Instagram

Facebook

Máte zájem prodávat naše produkty?

Napište na info@smaltum.cz a my vám dáme víc informací.

 

Kategorie: Talíře
Barva: Žlutá
Vzor / design: Kočka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: