Výprodej - smaltované zboží 2. a 3. jakosti

Smaltování je krásná, ale náročná technika. Každý produkt je svým způsobem originál. Při ruční výrobě projde rukama několika osob, a z tohoto důvodu vzniká určité procento výrobků, které nesplňují naše vysoké jakostní požadavky. Nabízíme vám proto výhodnou příležitost nakoupit smaltované výrobky za bezkonkurenční výprodejové ceny v kategorii 2. a 3. jakosti. Toto zboží má určitou vadu, která však nemá žádný vliv na samotnou funkčnost.

2. jakost
Tyto výrobky mají často mírný, na první pohled téměř neviditelný kaz - černé flíčky, drobné škrábance, hrbolky, či lehce potrhaný motiv . Tyto „kosmetické“ vady však nebrání funkčnosti výrobku. Na toto zboží poskytujeme 30%. slevu. Druhá jakost je dostupná téměř u všech položek v sortimentu hrnků - plecháčků ZDE.

ikona_hrnek1ikona_hrnek2ikona_hrnek3ikona_hrnek4ikona_hrnek5


3. jakost
Tyto výrobky mají větší viditelný kaz - černé flíčky až na plech, škrábance, hrbolky, potrhaný motiv . Tyto „kosmetické“ vady však nebrání funkčnosti výrobku. Na toto zboží poskytujeme 50%. slevu. Třetí jakost je dostupná jen u omezeného počtu výrobků.Vady, vedoucí k zařazení do 2. a 3. jakosti, nejsou důvodem k reklamaci.